AJÁNDÉKOZZON HAJÓS JOGSIT

VAGY AKÁR LEPJE MEG MAGÁT EGY VITORLÁS HAJÓVEZETŐI KÉPZÉSSEL!

TANULÁS ÉS WELLNESS

Egyedi, téli oktatási és ajándékcsomagunk keretében 2 napos bentlakásos hétvégén tudja elsajátítani az elméleti ismereteket. A tavaszi és nyári időszakban kis csoportos interaktív oktatás keretében, figyelembe véve az előképzettséget és időbeosztást, zajlik a gyakorlati oktatás.

A képzést a Balaton egyik legszebb fekvésű szálloda komplexumában, a négycsillagos Hotel Marina-Port-ban tartjuk. Így szeretteitől sem kell távol lenni, hiszen amíg Ön tanul, ők élvezhetik a szálloda wellness szolgáltatásait.

Helyszín:
Hotel Marina-Port
81 74 Balatonkenese, Kikötő u 2.

Téli csomag időpontok*
o 2019. január 19-20.
o 2019. február 9-10.
o 2019. március 2-3.

*Elméleti oktatási időpontok. A gyakorlat egyénileg egyeztetett időpontban, 2019. márciustól.

Téli csomag árak

o Kedvtelési célú vitorlás kishajó képzés: 95 000 Ft*
o Kedvtelési célú kisgéphajó képzés: 85 000 Ft*
o Kedvtelési célú kishajó vezetői képzés (vitorlás és motoros): 120 000 Ft*